AKASYA PARK

Genel Bakış

 

Evinizi Özleyeceksiniz…

 

2011 yılında başlayıp 2013’te tamamlanan Akasya Park; merkezi konumu, %77’sinin yeşil alandan oluşması, sosyal donatı alanları, mimari yapısı ve yapım kalitesiyle Konya’da site yaşamına yeni bir soluk getirmiştir.

 

Otopark ve AVM’lerin hemen yanında, şehir merkezi ve havalimanına çok yakın bir mesafede yer alan Akasya Park’ta; 9 katlı, her birinde iki giriş olmak üzere toplam 3 blok ve 108 konut yer almaktadır. Binko Yapı’nın iş yapış felsefesine uygun olarak; yüksek kalite standartlarında malzemeler, estetik bakış ve tecrübeli insan kaynağı tarafından ince ve temiz bir işçilikle uygulanmıştır.

 

Şehrin merkezinde ancak şehrin stresinden uzak, sağlıklı ve mutlu bir yaşamın kapılarını açan Akasya Park’ta; fitness salonu, çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanı, masa tenisi alanı, yürüyüş parkuru, bisiklet yolu, toplantı salonu ve yeşil alanda kameriyeler gibi doğal ve sosyal yaşam alanları bulunmaktadır. Aileler evlerinin hemen yanında, güvenli bir ortamda, akasya ağaçlarının ve bin bir renkli çiçeklerin arasında eğlenme ve dinlenme konforuna sahiptir.

 

Yüksek konfor standartlarında üretilen dairelerde, ankastre mutfak, merkezi ısıtma sistemi, Merkezi TV sistemi, depo, internet altyapısı gibi özellikler yer almaktadır. Kapalı otoparkı, 7/24 site güvenliği, site içi kamerayla kontrol sistemi, tam otomatik yüksek hızlı asansörleri ile Akasya Park, yaşayanların evlerini özledikleri, rahat ve huzurlu bir site yaşamının adı olmuştur.

Yerleşim Planı

asd

Foto Galeri

asd
asd
asd
asd
asd
asd
asd

Daire Planları

asd
asd
asd