LALE PARK

Genel Bakış

 

Modern Mimarisi ve Farklı Tasarımıyla Bir Huzur Vadisi…

 

2008’de yapımına başlanıp 2010’da tamamlanan Lale Park; %75’inin yeşil alandan oluşması, modern mimari yapısı ve farklı tasarımı, sosyal alanları,malzeme ve işçilik kalitesiyle Konya’da yaşam alanı üretimine yeni bir anlayış getirmiş, yapıldığı bölgeye değer katmış, bölgenin çehresini değiştirmiştir.

 

AVM’lerin hemen yanında, Otogar, şehir merkezi ve havalimanına yakın bir mesafede yer alan Lale Park evleri, 3 blok ve 240 daireden oluşmaktadır. Binko Yapı’nın iş kalite ve anlayışını en ince ayrıntısına kadar yansıttığı Lale Park, geniş bahçesi, yürüyüş ve bisiklet yolları, çocuk parkı, futbol ve voleybol sahaları, kameriyeler gibi pek çok özelliği ile Binko Yapı’nın doğa içinde site yaşamı, site içinde sağlıklı yaşamkonseptinin bir yansımasıdır.

 

Site içerisinde yer alan sosyal tesislerde bulunan fitness center, mescit, kreş, masa tenisi ve bilardo salonu ile çok amaçlı toplantı salonu gibi pek çok ayrıntıyla site sakinlerine evlerinden uzaklaşmadan kaliteli bir sosyal yaşam imkanı sunmaktadır.

 

Yüksek kalite standartlarında üretilen dairelerde, ankastre mutfak, doğalgazlı müstakil kombili ısıtma sistemi, Merkezi TV sistemi, depo, internet altyapısı bulunmaktadır. Kapalı otoparkı, 7/24 site güvenliği, site içi kamera kontrol sistemi, tam otomatik yüksek hızlı asansörleri ile Lale Park, yaşayanların konforu sonuna kadar hissettikleri bir huzur vadisi olmuştur.

Foto Galeri

asd
asd
asd