Natura Yaşam

Binko Yapı ailesi olarak, 2018 yılında tamamlamış olduğumuz, yeni projelerimize de ismini veren “Naturapark” markamızdan ve hayata geçirdiğimiz yaşam alanlarından ilham alarak bir kültür ve yaşam dergisi yayınlama düşüncesi ile yola çıktık. Müşterilerimizin, çözüm ortaklarımızın ve paydaşlarımızın sesine kulak vereceğimiz, uzman oldukları alanlarda kendilerine ait yazılarla, hayatın farklı kulvarlarından derleyeceğimiz içeriklerle dopdolu bir “yaşam” dergisi hayal ettik. Böylece, 2022 yılında yayımladığımız “Natura Yaşam” isimli dergimizin ilk sayısı ile uzun soluklu bir yolculuğa adım attık.

Dergimizde sağlıktan aile hayatına, ekonomiden iletişime, kültür-sanattan tarihe kadar birçok alanda keyifle okuyacağınız bir içerik oluşturmayı hedefledik. “Bilgi paylaştıkça artar” fikriyle çıktığımız bu serüvende ve hem öğrendik hem sizlere aktarmaya çalıştık.

“Natura Yaşam” dergimizin her yeni sayısı ile, sadece yaşam inşa eden bir şirket olmaktan sıyrılıp, sosyal hayatın da içerisinde yer alarak müşterilerimizle kurduğumuz dostluk bağını güçlendirmeye devam edeceğiz.

Büyük bir heyecan ve heves ile çıktığımız bu yolda, süreç ne kadar yoğun ve emekli olsa da bize inanan, destek olan herkese çok teşekkür eder ve keyifli okumalar dileriz.

Yapımı tamamlanmış ve teslim edilmiş tüm projelerimizle ilgili detaylı bilgi için:

NATURA PARK

Binko Yapı ve Sami Güler Yapı ortaklığında 2018’de yapımı tamamlanan Naturapark, Konya’nın Selçuklu bölgesinde yer almaktadır. Yaklaşık 248.000 m2 inşaat alanına sahip projede 2+1’den 6+1’e kadar 30 farklı tipte olmak üzere toplamda 715 daire ve 37 iş yeri bulunmaktadır.

LALE PARK

Konya’nın Selçuklu bölgesinin merkezinde yer alan Lalepark’ın yapımına 2008’de başlanmış ve proje 2010’da tamamlanmıştır. 63.430 m2 inşaat alanına sahip olan ve %75’i yeşil alandan oluşan projede 3+1 ve 4+1 tiplerde toplam 240 daire bulunmaktadır.

AKASYA PARK

Binko Yapı ve Sami Güler Yapı ortaklığında 2012’te yapımına başlanan ve 2013’te tamamlanan Akasya Park, Konya’nın Selçuklu bölgesinde yer almaktadır. 29.425 m2 inşaat alanına sahip olan ve %77’si yeşil alandan oluşan projede 3+1 ve 4+1 tiplerde toplam 108 daire bulunmaktadır.